Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Lütfen Sadece Bakıp Gecme Bi Yorumu Cok Görme... Mesaj Yazmıyosanda Thanks Butonuna Bas (aLıntı Butonunun Yanında)...

youtube jacker

2 posters
YazarMesaj
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 6:00 pm

biLiosunuz ki durmadan kapanıo ve sitemizede youtube den en rahat video koyuLuyo o nedenLe bu program işinize cok yarayacak

Dil:Türkçe
Boyut:620 kb
Lisans:Ücretsiz
İşletim sistemi:Windows tümü
Üretici:Ceyka

YOUTUBE JACKER'ı İNDİRMEK İÇİN
http://www.tamindir.com/downloading/20117/YouTube_Jacker.htm

Dil:Türkçe
Boyut:5380 kb
Lisans:Ücretsiz
İşletim sistemi:Windows tümü
Üretici:Ceyka

YOUTUBE JACKER2'Yİ İNDİRMEK İÇİN
http://rapidshare.com/files/139133646/Youtube_Jacker_2.rar

Hepimizin bildiği gibi Türkiye ‘ den YouTube ‘ a giriş birçok kez engellendi , şuan hala girilemiyor ve uzun bir süre de bu durumun değişeceğini sanmıyorum .

YouTube ‘ girmek için alternatif birçok yöntem mevcut . Fakat bunların hepsi detay isteyen yöntemler oluyor genelde ve bir süre sonra YouTube alternatifi başka sitelere yönelmeye başlıyoruz .

Benim şimdi anlatacağım yöntemle 2 dakika içerisinde YouTube ‘ a girebileceksiniz . Tam olarak ne yapıyor bu progr***** ? Bilgisayarımızdaki hosts dosyasına ( C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts ) ( dosyanın uzantısı yok ) YouTube ait olan 2859 tane ip ‘ yi kaydedip YouTube ‘ a tam anlamıyla erişmemizi sağlıyor . ( Diğer bazı yöntemlerle YouTube ‘ a girilebiliyor ama video açılmıyor veyahut YouTube ‘ a giriyorsunuz fakat üye girişi yapamıyorsunuz , ama bu tamamen sorunsuz üye girişi de yapabiliryorsunuz videoları da sorunsuzca izleyebiliyorsunuz ) Bilgisayarınıza ayrıca herhangi bir program kurmuyor dolayısıyla bilgisayarınızın hızını da etkilemiyor yaptığı sadece hosts dosyasını düzenlemek . Hazırsanız başlayalım
Öncelikle şuradan YouTube Jacker adlı programı indiriyoruz . ( Programı sadece bir kere kuracağız sonra normal bir şekilde youtube.com yazıp gireceğiz yani program sadece ilk başta kurarken işimize yarayacak )
İlk olarak indirdiğimiz YouTube Jacker.rar dosyasına sağ tuşla tıklayıp Buraya Çıkart ( Extract Here ) ‘ a basıyoruz .
Daha sonra çıkan YouTubeJackerKur.exe dosyasına çift tıklayarak kurulumu başlatıyoruz . ( Eğer şu resimdeki gibi bir hata alırsanız ve kurulum başlamazsa YouTubeJackerKur.exe ‘ un ismini setup.exe olarak değiştirip tekrar çift tıklayın . )
İleri ‘ yi tıklıyoruz . Lisans sözleşmesi koşullarını kabul ediyorum ‘ u seçtikten sonra İleri ‘ yi tıklıyoruz .
Yükle ‘ yi tıklıyoruz .
Son olarak da kurulumun başarılı olduğunu gösteren ekranda Son ‘ a tıklıyoruz .

Sonra Internet Explorer ‘ ı açıp https://www.youtube.com adresine giriyoruz ve işte karşınızda YouTube
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:45 pm

krds programda bi sorun çıkmıyo demi?
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:47 pm

yok krdş bn kuLLanıyorum suan hiç bi sorun yok Linkte sagLam hç bir probLem yok gönüL rahatLığıyLa indirebiLirsin..
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:48 pm

birinci linkte sorun var herhalde acmadı ya Very Happy
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:52 pm

Yükleme işlemi başlamıyor ise...
Yükleme işlemi başlamaz ise direkt yükleme adresi için tıklayınız.

var oraya basınca indiriio
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 9:57 pm

ikisinide yukledm ama acmadı youtube Very Happy
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:03 pm

emin misin? bzim videoLar böLümündeki video gözüküo mu bi bak
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:04 pm

yok krds gozukmuyo
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:06 pm

sorunsuz bi biçimde yükLedin mi yoksa yükLerken bi hata cıktı mı? bide 2 si birden mi yükLü
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:08 pm

ikisi birden yuklu yuklerken bi sorun cıkmadı
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:09 pm

ikisinide siL youtube jacker'ı yükLe 2 cisini yükLeme
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:11 pm

tmm
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:14 pm

sorun düzeLirse veya düzeLmesse haber et Very Happy
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:16 pm

yok gene olmadı bnm pc nin ben ..... Very Happy
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:20 pm

vista mı var xp mi?
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:22 pm

xp
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:24 pm

aLLah aLLah araştırdım ama xp kuLLananLarın hiç biri sorun yasamıo vistada acmaya biLio ama xp de acıo o zmn senin pcden oLabiLir vea ykLeme hatası yapıo oLabiLirsin
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:27 pm

kesin benden kaynaklanan bi hata var Very Happy yardımların için saol Very Happy
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:29 pm

önemLi deiL keşke caLıstıra biLseydin simdi bnde hani verdim Linkteki dosyada mı bi sorun var diye kendimde oLan ı siLdim bu verrdigim Linktekini indirdim kurdum ama caLışıo yani hata senden kaynakLanıo kardeş
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 pm

kesinlikle bende aksam bida deniyim Very Happy
Burak
Moderatör
Moderatör
Burak

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:16 am

bilgisayarı yeniden baslatmak gerekiyomus hallettim sonunda yardımların için saol krdsm Very Happy
mertcn
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
mertcn

youtube jacker Empty
MesajKonu: Geri: youtube jacker   youtube jacker EmptyPtsi Haz. 01, 2009 10:36 pm

no probLem Very Happy Very Happy Very Happy

youtube jacker
1 sayfadaki 1 sayfası